Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Lovecké simulátory

Deer Hunter 4

Série Deer Hunter jsou zřejmě první lovecké simulátory vůbec.  První z nich se na herní scéně objevil možná někdy v 90. letech, a dodnes existuje 5 Deer Hunterů, z čehož každý má min. 1datadisk. V současné době existuje i Deer Hunter jakožto mobilní hra. Ale teď už se pojďme podívat na Deer Hunter 4, který jsem jako jediný z celé série hrál.

Grafika je docela dobrá(hra pochází z roku 2000), modely zvířat jsou zdařilé, krajina také, ikdyž ty kopce by nemusely být tak hranaté:o)

Na výběr máte množství zbraní, včetně tří druhů luků a jedné kuše. Pokud míříte s pomocí puškohledu, musíte mířit vždy na určitou stranu kus vedle(je to zbraň od zbraně jiné). Tento prvek trochu nechápu, asi to je kvůli tomu, aby se s puškohledem nedali střílet jeleni jako terče na střelnici. Pokud si nevezmete puškohled, nebo si vezmete brokovnici, míření vedle není třeba.

Vybavení je opravdu dost, z rozličných typů vábniček, modelů zvířat, posedů aj. si sotva vyberete, ikdyž nejlepší způsob lovu je klasická šoulačka, na kterou vábničky nepotřebujete.  Na výběr máte také sněžný skůtr, terénní auto nebo čtyřkolku pro rychlejší přesuny.

Lovné zvěře jsou 3 druhy: Jelenec běloocasý, Jelenec ušatý a blacktailed deer, což je poddruh jelence ušatého. Docela slabota, ale Deer Hunter se i přesto dá docela obstojně hrát.

Lovit můžete v Kanadě, Coloradu, Missouri, Oregonu a Washingtonu. V každé lokaci je jeden druh lovné zvěře-každý druh má dvě lokace, z čehož v jedné můžete ulovit světový rekord Typical(normální paroží) a v druhé Non-typical(všelijak zkroucené paroží). Já osobně jsem ulovil Whitetail typical i non-typical v jedné lokaci(Missouri).

Deer Hunter 4 je celkem klidná oddechovka, kterou můžu jen doporučit, ikdyž v současné době už existují i mnohem lepší simulátory(HU série, Big game hunter série a četné další, ani je všechny neznám a nehrál jsem je.)

+Realismus

+Honba za trofejí-Až na vás váš známý myslivec vytáhne, že loni zastřelil dvanácteráka, můžete se pochlubit, že vy jste ulovili čtyřicetšesteráka

-málo druhů zvěře

-občas nuda

-míření vedle

Hodnocení: 60%

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek